Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Droga publiczna - Jest to budowla wraz z obiektami inżynierskimi, urządzeniami oraz instalacjami, stanowiąca całość techniczno-użytkową, przeznaczona do prowadzenia ruchu drogowego, z której może korzystać każdy, zgodnie z jej przeznaczeniem. Podstawową cechą odróżniającą drogę publiczną od innych dróg jest możliwość korzystania z niej przez każdego zgodnie z jej przeznaczeniem.

Ciekawe oferty

Dom w zabudowie szeregowej Konin Chorzeń
Oferujemy do sprzedaży zadbany dom w zabudowie szeregowej położony w Koninie - Chorzniu. Powierzchnia użytkowa to około 160 m2.

NOWA CENA: 370.000 zł
Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją a stan techniczny nie budzi żadnych zastrzeżeń. Parter domu to funkcjonalnie usytuowana kuchnia z aneksem oraz duży salon, przedpokój oraz wc. Zadbany korytarz oraz schody prowadzą na piętro, gdzie zlokalizowane są sypialnie, pokoje dziecięce oraz łazienka. Zagospodarowany ogród sprawia, że czujemy się bardzo komfortowo.
Dom jest podpiwniczony i posiada garaż.
Dla zainteresowanych posiadamy całą gamę zdjęć, którą możemy przesłać elektronicznie. Zapraszamy również do spotkania na samej nieruchomości co pozwoli na zweryfikowanie opisu nieruchomości.
NOWA CENA: 370.000,00 zł (do niewielkiej negocjacji) !!!
Więcej informacji pod nr tel. 605 667 207.