Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Droga publiczna - Jest to budowla wraz z obiektami inżynierskimi, urządzeniami oraz instalacjami, stanowiąca całość techniczno-użytkową, przeznaczona do prowadzenia ruchu drogowego, z której może korzystać każdy, zgodnie z jej przeznaczeniem. Podstawową cechą odróżniającą drogę publiczną od innych dróg jest możliwość korzystania z niej przez każdego zgodnie z jej przeznaczeniem.

Ciekawe oferty

BUDYNEK KOMPLEKSU PIZZERIA-DOM WESELNY-HOTEL-CENTRUM KONFERENCYJNE

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu Centrum Konferencyjnego o bardzo szerokich możliwościach wykorzystania. Założenia przyświecające inwestorowi to stworzenie współpracujących ze sobą: Domu weselnego – centrum konferencyjnego – hotelu, z możliwością sprawnej adaptacji na pomieszczenia przystosowane również do obsługi imprez okolicznościowych, pomieszczenia współgrającego – pizzerii , a nawet wykorzystania dużej powierzchni na cele prowadzenia działalności sprzedażowej w formie sklepu wielkopowierzchniowego.CENA: 2.490.000 zł

W budowanym obiekcie wydzielono 3 sale:

a) Sala 1 – mieszcząca do 40 osób,

b) Sala 2 – mieszcząca do 160 osób,

c) Sala 3 – mieszcząca nawet do 800 osób.

Z uwagi na elastyczność rozwiązań technicznych i łatwą adaptację obiekt ten charakteryzuje się wielofunkcyjnością.

Centralną część budynków stanowi pomieszczenie kuchenne o powierzchni ponad 200 m2. Charakterystyczną cechą tego miejsca jest usytuowanie pozwalające na obsługę wszystkich sal jednocześnie. A wszystko to w zgodzie z przepisami prawa i najnowszymi wymaganiami oraz funkcjonalnością.

Całość zabudowań charakteryzuje się bardzo ładnym położeniem, a co bardzo ważne do kompleksu zapewniony jest dojazd poprzez drogę krajową z bezpośrednim zjazdem z niej dla samochodów zarówno osobowych jak też i ciężarowych.

Obsługa auto ciężarowych następuje poprzez zaprojektowaną specjalną rampę, co pozwala na komfortowy rozładunek towaru z tyłu zabudowań. Elastyczność możliwych rozwiązań pozwala przekształcić ją w taras do imprez okolicznościowych.

Nieodzownym elementem charakteryzującym całą nieruchomość jest samo usytuowane – piękny widok na dolinę Warty (Natura 2000).

Od strony wjazdu z drogi krajowej przy zabudowaniach znajduje się duży parking dla aut.

Również ważnym elementem jest technologia wykonania : ceramika – cegła, stropy Teriva, dach – dachówka szkliwiona ceramiczna. W części hotelowej wylane posadzki wstępne.

Zestawienie powierzchni:

Szerokość budynków (wymiar po elewacji frontowej): 39,38 m,

Długość budynku (wymiar po elewacji bocznej): 59,99 m,

Wysokość: 8,11 m – 10,10 m,

Powierzchnia zabudowy: 1617,02 m2,

Powierzchni użytkowa: 2006,87 m2,

Powierzchnia całkowita: 2081,96 m2,

Kubatura: 9001,67 m3.