Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Ewidencja gruntów i budynków - Ewidencja gruntów i budynków (kataster nieruchomości) jest jednolitym dla kraju, systematycznie aktualizowanym zbiorem informacji o gruntach, budynkach i lokalach, ich właścicielach oraz o innych osobach fizycznych lub prawnych władających tymi gruntami, budynkami i lokalami. Ewidencję gruntów i budynków oraz gleboznawczą klasyfikację gruntów prowadzą starostowie.

Szukaj ofertyOpis obiektu
Nazwa Dom mieszkalny - Tuliszków
Kategoria Domy
Rodzaj Sprzedam
Miejscowość Tuliszków
Ulica Poznańska
Powierzchnia 160 m2
Powierzchnia działki 450 m2
Cena 299.000,00 zł
Zdjęcia obiektu
Opis
Dom mieszkalny wraz z pomieszczeniami gospodarczymi, położony przy ulicy Poznańskiej w Tuliszkowie. Dom został całkowicie wyremontowany, wymieniono wszelkie instalacje, okna drzwi, elewację budynku, zabezpieczono dodatkowo dach. Zainstalowano nowy piec z podajnikiem na ekogroszek. Dom składa się z dużego salonu (50m2) połączonego z kuchnią. Posiada dwie sypialnie, każda po 25 m2. W salonie i sypialniach pozostawiono zadbane i funkcjonujące stylowe piece kaflowe. Obszerna łazienka, z ogrzewanie podłogowym, wanną narożnikową, bidetem i kabiną. W cenie zabudowa kuchenna.
W budynku gospodarczym, podpiwniczonym o pow. 32 m2 - nowe instalacje: elektryczna, widna, dodatkowy piec. Idealnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej.
Całość zadbana, ogrodzona. Na nieruchomości znajduje się również ochronna wiata samochodowa.
NOWA CENA 299,000zł
Kontakt:Marek Ziomek 605 667 207
Odwiedzin: 4301