Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Księga wieczysta - Początki ksiąg wieczystych sięgają średniowiecza. Księgi wieczyste są szczególnego rodzaju urzędowymi rejestrami publicznymi. Prowadzi się je w celu ustalenia stanu prawnego nieruchomości. Ich zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa obrotu nieruchomościami. Zgodnie ze swoją nazwą, są one księgami w powszechnym tego słowa znaczeniu, jednak mogą być prowadzone również przy zastosowaniu systemu informatycznego opartego na programie komputerowym.

Szukaj ofertyOpis obiektu
Nazwa Dom mieszkalny Brzeźno Nowa cena !
Kategoria Domy
Rodzaj Sprzedam
Miejscowość Konin
Powierzchnia 215 m2
Powierzchnia działki 931 m2
Cena 460.000,00 zł
Zdjęcia obiektu
Opis
Oferujemy atrakcyjny nowy dom do zamieszkania, zlokalizowany w Brzeźnie w atrakcyjnej oraz cichej okolicy w bliskim sąsiedztwie Złotej Góry. Dom usytuowany jest na zadbanej ponad 9arowej - arowej działce, oowierzchnia użytkowa 215 m2. (w tym około 90 m2 poddasza)
Parter domu (125 m2) składa się z:
- dużego salonu połączonego z kuchnią,
- kuchni,
- 3 pokoi,
- 2 łazienek,
- pomieszczenia gospodarczego,
wszystko bardzo funkcjonalnie połączone i wyposażone w zabudowę stałą - na wymiar (jak na zdjęciach)
Poddasze domu (90 m2) do zagospodarowania - do własnej aranżacji.
Dom wybudowany z wysokiej jakości materiałów. W salonie znajduje się wysokiej klasy kominek z płaszczem wodnym, który minimalizuje koszty ogrzewania, Dodatkowo ogrzewanie gazowe, przydomowa ekologiczna oczyszczalnia ścieków, konwektory.
Więcej informacji oraz dokumentacja fotograficzna przy kontakcie osobistym.
NOWA CENA !!! 460.000 złotych
Kontakt: Marek Ziomek 605 667 207
Odwiedzin: 3975