Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Księga wieczysta - Początki ksiąg wieczystych sięgają średniowiecza. Księgi wieczyste są szczególnego rodzaju urzędowymi rejestrami publicznymi. Prowadzi się je w celu ustalenia stanu prawnego nieruchomości. Ich zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa obrotu nieruchomościami. Zgodnie ze swoją nazwą, są one księgami w powszechnym tego słowa znaczeniu, jednak mogą być prowadzone również przy zastosowaniu systemu informatycznego opartego na programie komputerowym.

Szukaj ofertyOpis obiektu
Nazwa Działka przy trasie Konin - Kalisz
Kategoria Działki budowlane
Grunty rolne
Rodzaj Sprzedam
Miejscowość Główiew
Powierzchnia 7700 m2
Powierzchnia działki 7700 m2
Cena 299.000,00 zł
Zdjęcia obiektu
Opis
Oferta sprzedaży nieruchomości niezabudowanej (rola z możliwością pozyskania decyzji o warunkach zabudowy) - klasa gruntu IV i V, w ewidencji gruntów sklasyfikowana jaką łąki i nieużytki. Nieruchomość jest wolna od jakichkolwiek obciążeń. Działka graniczy z drogą krajową Konin - Kalisz, co klasyfikuje ją jako dobry terez pod ewentualną inwestycję. Możliwość podziału na mniejsze działki gruntu.
Kontakt: 665 862 111
Odwiedzin: 2795