Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Księga wieczysta - Początki ksiąg wieczystych sięgają średniowiecza. Księgi wieczyste są szczególnego rodzaju urzędowymi rejestrami publicznymi. Prowadzi się je w celu ustalenia stanu prawnego nieruchomości. Ich zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa obrotu nieruchomościami. Zgodnie ze swoją nazwą, są one księgami w powszechnym tego słowa znaczeniu, jednak mogą być prowadzone również przy zastosowaniu systemu informatycznego opartego na programie komputerowym.

Szukaj ofertyOpis obiektu
Nazwa Pomieszczenia biurowe do wynajęcia ul. Zakładowa
Kategoria Lokale użytkowe
Rodzaj Wynajmę
Miejscowość Konin
Ulica Zakładowa
Powierzchnia 19 m2
Cena 285,00 zł
Liczba pokoi 1
Pietro 2
Zdjęcia obiektu
Opis
Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni ok.19m2.Lokal składa się z 1 pokoju.Pomieszczenie usytuowane jest na 2 piętrze budynku znajdującego się przy ul. Zakładowej w Koninie. Budynek jest zadbany, w dobrym stanie technicznym. Możliwe również wynajęcie całego piętra bądź kilku innych pomieszczeń z wyposażeniem ewentualnych biur (szafy, biurka, krzesła itp.).
W budynku istnieją zaplecza socjalne, serwerownia, toalety itp.
Biurowiec jest elementem większej zabudowy wraz z halą magazynową. Przed budynkiem zagospodarowany parking.
CENA: 285 NETTO
Kontakt i prezentacja: Sebastian Kowalski 665 862 111
Odwiedzin: 1847