Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Użytkowanie wieczyste - Użytkowanie wieczyste zostało wprowadzone do polskiego prawa w 1961 r., a w 1964 r. do kodeksu cywilnego. W użytkowanie wieczyste mogą być oddawane grunty stanowiące własność Skarbu Państwa (położone w granicach administracyjnych miast lub poza nimi, ale włączone do planu zagospodarowania przestrzennego miasta), a także grunty stanowiące własność jednostek samorządu terytorialnego lub ich związków. Użytkownikiem wieczystym takich gruntów może być zarówno osoba fizyczna , jak i prawna (np. spółdzielnia mieszkaniowa, spółka kapitałowa).

Szukaj ofertyOpis obiektu
Nazwa Dom w zabudowie szeregowej Konin Chorzeń
Kategoria Domy
Rodzaj Sprzedam
Miejscowość Konin
Powierzchnia 160 m2
Cena 360.000,00 zł
Zdjęcia obiektu
Opis
Oferujemy do sprzedaży zadbany dom w zabudowie szeregowej położony w Koninie - Chorzniu. Powierzchnia użytkowa to około 160 m2.
Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją a stan techniczny nie budzi żadnych zastrzeżeń. Parter domu to funkcjonalnie usytuowana kuchnia z aneksem oraz duży salon, przedpokój oraz wc. Zadbany korytarz oraz schody prowadzą na piętro, gdzie zlokalizowane są sypialnie, pokoje dziecięce oraz łazienka. Zagospodarowany ogród sprawia, że czujemy się bardzo komfortowo.
Dom jest podpiwniczony i posiada garaż.
Dla zainteresowanych posiadamy całą gamę zdjęć, którą możemy przesłać elektronicznie. Zapraszamy również do spotkania na samej nieruchomości co pozwoli na zweryfikowanie opisu nieruchomości.
NOWA CENA: 360.000,00 zł !!!
Więcej informacji pod nr tel. 605 667 207.
Odwiedzin: 1665