Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


nieruchomość - nieruchomościami nazywamy części powierzchni ziemi, które stanowią odrębny przedmiot własności, a także budynki związane trwale z gruntem bądź części tych budynków, jeżeli stanowią odrębny przedmiot własności od gruntu. Wśród rodzajów nieruchomości wyróżniamy: nieruchomości budynkowe, nieruchomości gruntowe oraz nieruchomości lokalowe. W skład jednej nieruchomości może wchodzić kilka działek.

Szukaj ofertyOpis obiektu
Nazwa Dom w zabudowie szeregowej Konin Chorzeń
Kategoria Domy
Rodzaj Sprzedam
Miejscowość Konin
Powierzchnia 160 m2
Cena 360.000,00 zł
Zdjęcia obiektu
Opis
Oferujemy do sprzedaży zadbany dom w zabudowie szeregowej położony w Koninie - Chorzniu. Powierzchnia użytkowa to około 160 m2.
Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją a stan techniczny nie budzi żadnych zastrzeżeń. Parter domu to funkcjonalnie usytuowana kuchnia z aneksem oraz duży salon, przedpokój oraz wc. Zadbany korytarz oraz schody prowadzą na piętro, gdzie zlokalizowane są sypialnie, pokoje dziecięce oraz łazienka. Zagospodarowany ogród sprawia, że czujemy się bardzo komfortowo.
Dom jest podpiwniczony i posiada garaż.
Dla zainteresowanych posiadamy całą gamę zdjęć, którą możemy przesłać elektronicznie. Zapraszamy również do spotkania na samej nieruchomości co pozwoli na zweryfikowanie opisu nieruchomości.
NOWA CENA: 360.000,00 zł !!!
Więcej informacji pod nr tel. 605 667 207.
Odwiedzin: 1829