Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


nieruchomość - nieruchomościami nazywamy części powierzchni ziemi, które stanowią odrębny przedmiot własności, a także budynki związane trwale z gruntem bądź części tych budynków, jeżeli stanowią odrębny przedmiot własności od gruntu. Wśród rodzajów nieruchomości wyróżniamy: nieruchomości budynkowe, nieruchomości gruntowe oraz nieruchomości lokalowe. W skład jednej nieruchomości może wchodzić kilka działek.

Szukaj ofertyOpis obiektu
Nazwa BUDYNEK KOMPLEKSU PIZZERIA-DOM WESELNY-HOTEL-CENTRUM KONFERENCYJNE
Kategoria Lokale użytkowe
Rodzaj Sprzedam
Miejscowość Golina
Powierzchnia m2
Cena 2.490.000,00 zł
Zdjęcia obiektu
Opis
BUDYNEK KOMPLEKSU PIZZERIA-DOM WESELNY-HOTEL-CENTRUM KONFERENCYJNE
(stan surowy otwarty)
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu Centrum Konferencyjnego o bardzo szerokich możliwościach wykorzystania. Założenia przyświecające inwestorowi to stworzenie współpracujących ze sobą: Domu weselnego – centrum konferencyjnego – hotelu, z możliwością sprawnej adaptacji na pomieszczenia przystosowane również do obsługi imprez okolicznościowych, pomieszczenia współgrającego – pizzerii , a nawet wykorzystania dużej powierzchni na cele prowadzenia działalności sprzedażowej w formie sklepu wielkopowierzchniowego.
W budowanym obiekcie wydzielono 3 sale:
a)Sala 1 – mieszcząca do 40 osób,
b)Sala 2 – mieszcząca do 160 osób,
c)Sala 3 – mieszcząca nawet do 800 osób.
Z uwagi na elastyczność rozwiązań technicznych i łatwą adaptację obiekt ten charakteryzuje się wielofunkcyjnością.
Centralną część budynków stanowi pomieszczenie kuchenne o powierzchni ponad 200 m2. Charakterystyczną cechą tego miejsca jest usytuowanie pozwalające na obsługę wszystkich sal jednocześnie. A wszystko to w zgodzie z przepisami prawa i najnowszymi wymaganiami oraz funkcjonalnością.
Całość zabudowań charakteryzuje się bardzo ładnym położeniem, a co bardzo ważne do kompleksu zapewniony jest dojazd poprzez drogę krajową z bezpośrednim zjazdem z niej dla samochodów zarówno osobowych jak też i ciężarowych.
Obsługa auto ciężarowych następuje poprzez zaprojektowaną specjalną rampę, co pozwala na komfortowy rozładunek towaru z tyłu zabudowań. Elastyczność możliwych rozwiązań pozwala przekształcić ją w taras do imprez okolicznościowych.
Nieodzownym elementem charakteryzującym całą nieruchomość jest samo usytuowane – piękny widok na dolinę Warty (Natura 2000).
Idealnie nadaje siś pod działalność związaną ze "spokojną starością" i powiązanymi z tym wszelkimi usługami.
Od strony wjazdu z drogi krajowej przy zabudowaniach znajduje się duży parking dla aut.
Również ważnym elementem jest technologia wykonania : ceramika – cegła, stropy Teriva, dach – dachówka szkliwiona ceramiczna. W części hotelowej wylane posadzki wstępne.
Zestawienie powierzchni:
Szerokość budynków (wymiar po elewacji frontowej): 39,38 m,
Długość budynku (wymiar po elewacji bocznej): 59,99 m,
Wysokość: 8,11 m – 10,10 m,
Powierzchnia zabudowy: 1617,02 m2,
Powierzchni użytkowa: 2006,87 m2,
Powierzchnia całkowita: 2081,96 m2,
Kubatura: 9001,67 m3.
Odwiedzin: 1297