Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Użytkowanie wieczyste - Użytkowanie wieczyste zostało wprowadzone do polskiego prawa w 1961 r., a w 1964 r. do kodeksu cywilnego. W użytkowanie wieczyste mogą być oddawane grunty stanowiące własność Skarbu Państwa (położone w granicach administracyjnych miast lub poza nimi, ale włączone do planu zagospodarowania przestrzennego miasta), a także grunty stanowiące własność jednostek samorządu terytorialnego lub ich związków. Użytkownikiem wieczystym takich gruntów może być zarówno osoba fizyczna , jak i prawna (np. spółdzielnia mieszkaniowa, spółka kapitałowa).

Szukaj ofertyOpis obiektu
Nazwa Działki rekreacyjne nad jeziorem w miejscowości Mlecze
Kategoria Działki budowlane
Grunty rolne
Rodzaj Sprzedam
Miejscowość Mlecze
Powierzchnia m2
Powierzchnia działki 1500 m2
Cena 27.900,00 zł
Zdjęcia obiektu
Opis
Oferujemy do sprzedania działki gruntu zlokalizowane w miejscowości Mlecze, gminie Orchowo. Działki te mają powierzchnię po 1500 m2 każda (6 sztuk) i są niezabudowane.
Atrakcyjność ich zwiększa lokalizacja nad jeziorem i otoczeniu lasów. Walory lokalizacji oraz ich kształt i możliwość odpowiedniego zagospodarowania to cechy charakterystyczne tych nieruchomości.
Zapraszam do kontaktu w celu bliższych informacji.
Kontakt: Sebastian 605 667 207
Odwiedzin: 1247