Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Darowizna - Darowizna to umowa , przez którą darczyńca zobowiązuje się do bezpłatnego świadczenia na rzecz obdarowanego kosztem swego majątku . Bezpłatny charakter oznacza, że druga strona umowy (obdarowany) nie musi nic świadczyć w zamian za uczynioną darowiznę.

Szukaj ofertyOpis obiektu
Nazwa Dom do wynajęcia Rosocha Kolonia
Kategoria Domy
Rodzaj Wynajmę
Miejscowość Rosocha Kolonia
Powierzchnia m2
Cena 0,00 zł
Zdjęcia obiektu
Opis
Dom położony jest na działce 30 arowej przy lesie z czego ok. 10 arow to las. Miejscowość to Rosocha Kolonia. Wybudowany w 2010 roku. Powierzchnia ok. 180 mkw. Projekt domu to Amber dom został wydłużony o 1 m, na czym salon i kuchnia z jadalnia zyskały kilka m2.
Podłoga na parterze cala w płytkach i ogrzewaniem podłogowym.
Centralne ogrzewanie to piec olejowy i kominek z płaszczem wodnym, który bez problemu ogrzewa cały dom. Oba systemy mogą działać niezależnie lub współdzielnie.
Woda jest dostarczana z własnej studni głębinowej wydajną pompą, która również zasila podlewanie ogrodowe rozprowadzone na całej działce. System podlewania kontrolowany jest przez sterownik/programator elektroniczny.
Woda w domu jest filtrowana i zmiękczana dzięki wydajnej stacji uzdatniania wody. Dom jest również wyposażony w centralny odkurzacz i instalacje alarmową z powiadaniem na telefon. Wszystkie bramy automatyczne na pilota. Okna na całym parterze z roletami elektrycznymi.
Obok domu znajduje się budynek garażowo gospodarczy z dwoma miejscami garażowymi.
Kanalizacja to oczyszczalnia ekologiczna.
Cena do uzgodnienia.
Kontakt: Sebastian 665 862 111
Odwiedzin: 1600