Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


granica prawna nieruchomości - granice prawne nieruchomości są to ustalone, pomierzone i zestabilizowane granice, dla których istnieje operat techniczny złożony do zasobu geodezyjno - kartograficznego, w stosunku do których istnieje prawomocna decyzja administracyjna lub ostateczne orzeczenie sądowe.

Szukaj ofertyOpis obiektu
Nazwa Dom zabudowie szeregowej Konin Chorzeń
Kategoria Domy
Rodzaj Sprzedam
Miejscowość Konin
Ulica Malczewskiego
Powierzchnia 110 m2
Powierzchnia działki 230 m2
Cena 315.000,00 zł
Liczba pokoi 5
Liczba pięter 1
Zdjęcia obiektu
Opis
Oferta sprzedaży domu mieszkalnego położonego w Koninie Niesłuszu - w zabudowie szeregowej. Dom jest odnowiony z zewnątrz - wymieniono oraz odmalowano elewacje. Okna PCV, rolety zewnętrzne. Dom piętrowy - parter 55 m2 oraz piętro 55 m2. Parter składa się z dużego salonu, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz schowanka. Z partery wyjście na zadbany ogród i werandę.
Piętro składa się z czterech pokoi oraz łazienki i przedpokoju. Dodatkowo w piwnicy mamy zarówno miejsce na składowanie różnych materiałów oraz duża pralnia oraz kotłownia. Garaż zamyka całość pomieszczeń.
Dom wymaga niewielkiego nakładu środków finansowych co stanowi interesującą propozycję dla osób młodych, chcących zaaranżować pomieszczenia na własne potrzeby.
NOWA CENA: 315.000 zł
Zapraszam do kontaktu:
Marek 605 667 207
Odwiedzin: 1335