Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Dożywocie - Dożywocie jest to umowa , na podstawie której zbywca (dożywotnik) przenosi na własność nieruchomość na nabywcę (zobowiązanego), a nabywca zobowiązuje się zapewnić mu lub jego osobie bliskiej dożywotnie utrzymanie.

Kredyty

Chcą Państwo nabyć nieruchomość na kredyt, potrzebują dodatkowych pieniędzy na zakup nieruchomości, nie wiecie od czego zacząć, potrzebna Wam pomoc w tym zakresie ?

 

Oferujemy swoją pomoc także w tej materii.

Z racji, że większość obrotu nieruchomościami odbywa się z wielu względów przy pomocy instrumentów kredytowania, tworzymy pomost między tymi instytucjami a Naszymi klientami.

Współpracujemy z różnymi instytucjami udzielającymi kredytów na zakup nieruchomości, a z racji tej, że przygotowując konkretne transakcje posiadamy pełną wiedzę na temat kontrahentów, a przede wszystkim nieruchomości, które zazwyczaj stanowić mogą zabezpieczenie kredytu jesteśmy dobrze przygotowani i tak też postrzegani przez te instytucję do takowej właśnie funkcji pomostowej – przygotowawczej, nieodzownej dla szybkiej i dobrze skonstruowanej decyzji kredytowej, czy już później samej umowy o kredyt.

Jeżeli decydujecie się Państwo na kredytowanie swoich transakcji oferujemy więc przy tym naszą pomoc.

Nie ponoszą przy tym Państwo żadnych dodatkowych kosztów, wszystkie nasze rozliczenia prowadzone są z Bankami, a Klienci nasi nie są z tego tytułu dodatkowo obciążani.

Wszelkich innych, bardziej precyzyjnych informacji możemy udzielić w każdym czasie – telefonicznie (nr: 665 862 111), czy też osobiście w siedzibie firmy.

Można również skorzystać z jednego z poniższych formularzy, który pozwoli nam na szybki kontakt z Państwem (klikając logo Doradcy lub wypełniając formularz).


KREDYTY - kontakt
Imię i Nazwisko *
TELEFON *