Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


nieruchomość rolna - nieruchomości wykorzystywane do prowadzenia działalności wytwórczej w rolnictwie - produkcja roślinna/zwierzęca itp.

Kredyty

Chcą Państwo nabyć nieruchomość na kredyt, potrzebują dodatkowych pieniędzy na zakup nieruchomości, nie wiecie od czego zacząć, potrzebna Wam pomoc w tym zakresie ?

 

Oferujemy swoją pomoc także w tej materii.

Z racji, że większość obrotu nieruchomościami odbywa się z wielu względów przy pomocy instrumentów kredytowania, tworzymy pomost między tymi instytucjami a Naszymi klientami.

Współpracujemy z różnymi instytucjami udzielającymi kredytów na zakup nieruchomości, a z racji tej, że przygotowując konkretne transakcje posiadamy pełną wiedzę na temat kontrahentów, a przede wszystkim nieruchomości, które zazwyczaj stanowić mogą zabezpieczenie kredytu jesteśmy dobrze przygotowani i tak też postrzegani przez te instytucję do takowej właśnie funkcji pomostowej – przygotowawczej, nieodzownej dla szybkiej i dobrze skonstruowanej decyzji kredytowej, czy już później samej umowy o kredyt.

Jeżeli decydujecie się Państwo na kredytowanie swoich transakcji oferujemy więc przy tym naszą pomoc.

Nie ponoszą przy tym Państwo żadnych dodatkowych kosztów, wszystkie nasze rozliczenia prowadzone są z Bankami, a Klienci nasi nie są z tego tytułu dodatkowo obciążani.

Wszelkich innych, bardziej precyzyjnych informacji możemy udzielić w każdym czasie – telefonicznie (nr: 665 862 111), czy też osobiście w siedzibie firmy.

Można również skorzystać z jednego z poniższych formularzy, który pozwoli nam na szybki kontakt z Państwem (klikając logo Doradcy lub wypełniając formularz).


KREDYTY - kontakt
Imię i Nazwisko *
TELEFON *