Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Decyzja o warunkach zabudowy - Rodzaj decyzji administracyjnej, określającej warunki zabudowy dla terenu, dla którego nie został uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Wydaje ją - na wniosek inwestora - wójt, burmistrz albo prezydent miasta, a dla terenów zamkniętych (m.in. ze względu na obronność i bezpieczeństwo państwa) - wojewoda.

BEZPIECZNA SPRZEDAŻ i ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Firma ZIOM-AS Nieruchomości
wobec ciągłego rozwoju i aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom KLIENTÓW
wprowadza nową usługę:

PAKIET BEZPIECZEŃSTWA - BEZPIECZNA SPRZEDAŻ BEZPIECZNY ZAKUP

Wszyscy wiemy, jak często przy zakupie czy sprzedaży interesującej nas nieruchomości możemy popełnić błędy - zarówno kardynalne jak i te małe, z pozoru niegroźne, a jak się potem okazuje obarczone wymiernymi już konsekwencjami.
Co zrobić, aby się temu zabezpieczyć ?

Jak sporządzić prawidłową umowę przedwstępną, jak poznać wszelkie jej konsekwencje, jak negocjować, bronić się przed "agresywnym" kontrahentem, jak sprawdzić czy klient dostanie kredyt na sfinansowanie zakupu naszej nieruchomości, jakie są etapy zakupu, w końcu jakie trzeba spełnić warunki, aby zbyć czy kupić nieruchomość - i w jakim trybie to najkorzystniej dokonać.

A co jak coś pójdzie NIE TAK ?
Nie możemy poradzić sobie z wnioskiem w Sądzie odnośnie uregulowania stanu prawnego nieruchomości, Urząd Skarbowy domaga się podatku, a przecież mówili znajomi, że się nie należał... a jednak.

NASZ PAKIET BEZPIECZEŃSTWA ma na celu uchronić Państwa przed powyższymi i nie tylko tymi niespodziankami.
Nasi klienci (na podstawie umowy o pośredniczenie) dostają go ekstra w cenie usługi głównej, natomiast można dokupić go dodatkowo, nie będąc naszym klientem.

Wszelkich informacji co do ceny pakietów - a są one ze zrozumiałych względów różne - jak różne są rodzaje transakcji i ich stopień trudności - udzielamy pod numerami telefonów:

665-862-111 (Sebastian - obsługa klienta)
605-667-207 (Marek - obsługa prawna)

W celu szybkiego kontaktu można również wypełnić poniższy formularz.
Pakiet bezpieczeństwa - kontakt
Imię i Nazwisko *
Telefon kontaktowy *
Adres email(opcjonalnie)
Informacje dotyczące transakcji *Informacje jakiej transakcji dotyczyć ma pakiet bezpieczeństwa. Np. sprzedaż mieszkania po wykupie z Urzędu Miasta itp.