Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Spadek - Spadek to ogół praw i obowiązków należących do zmarłego i przechodzących na jedną lub kilka osób, według zasad dziedziczenia uregulowanych w kodeksie cywilnym. Osoba lub osoby, które otrzymały spadek, w zasadzie wchodzą w sytuację prawną, w jakiej pozostawała osoba zmarła.

OBSŁUGA WYNAJMU
Wraz ze zwiększającym się zapotrzebowaniem naszych Klientów na kompleksową obsługę procesu wynajmu mieszkań firma nasza wychodzi z ofertą takiej obsługi.
Usługa nasza obejmuje:

1. wyszukanie klienta wraz ze wstępną oceną jego "zdolności najmu",
2. przygotowanie indywidualnej umowy najmu lokalu wraz z negocjacjami warunków umowy,
3. dopilnowywanie należytego wypełniania warunków umowy,
4. kontrola płatności poprzez inkasowanie płatności od najemcy,
5. sprawdzanie wszelkich umów o media najemcy, jeśli tak umowa najmu przewiduje,
6. szybka, zdecydowana reakcja i odpowiednie postępowanie w przypadku niedotrzymywania warunków umowy najmu wraz ze specjalistyczną pomocą prawną Kancelarii Adwokackiej,
7. przygotowanie lokalu pod kolejnego klienta (sprzątanie, ewentualne remonty czy adaptacje pod indywidualnego klienta).

Założeniem naszej usługi jest to, aby właściciel lokalu nie angażował się osobiście w proces wynajmu lokalu mieszkalnego czy użytkowego, co zasadniczo często ułatwia naszemu klientowi skupienie się na jego właściwej działalności zawodowej.

W celu szybkiego kontaktu z Państwem prosimy o telefon pod nr 605 667 207
bądź wypełnienie poniższego formularza:


OBSŁUGA WYNAJMU
Imię i Nazwisko *
TELEFON *