Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


Użytkowanie wieczyste - Użytkowanie wieczyste zostało wprowadzone do polskiego prawa w 1961 r., a w 1964 r. do kodeksu cywilnego. W użytkowanie wieczyste mogą być oddawane grunty stanowiące własność Skarbu Państwa (położone w granicach administracyjnych miast lub poza nimi, ale włączone do planu zagospodarowania przestrzennego miasta), a także grunty stanowiące własność jednostek samorządu terytorialnego lub ich związków. Użytkownikiem wieczystym takich gruntów może być zarówno osoba fizyczna , jak i prawna (np. spółdzielnia mieszkaniowa, spółka kapitałowa).

Współpraca
Zadowolenie naszych klientów to najważniejszy cel naszej działalności.

  Osobiście zapewniam, że dołożę najwyższej staranności aby zapewnić Państwu maksymalne zadowolenie z naszej współpracy.
Współpracujemy z najlepszymi i sami od siebie wymagamy coraz więcej. Dajemy gwarancję rzetelności, poufności, osobistego kontaktu i dyspozycyjności - cechy te mają stanowić fundamenty naszej działalności.Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wymaganiom wciąż rozwijającego się rynku nieruchomościami,
otwieramy Biuro Obrotu Nieruchomościami w Koninie, przy ulicy Dworcowej 8/7.
Działalność naszą prowadzimy zgodnie z wymogami prawa, osobiście jestem Licencjonowanym Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami - Licencja Nr 8745, wpisanym do Centralnego Rejestru Pośredników prowadzonego przez Ministra Infrastruktury; obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej to także niezbędne minimum do pewnego zdecydowanego zachowania na rynku.

Swoją wiedzę i energię pragnę zainwestować w Państwa interesy, chcąc pomóc Wam zrealizować marzenia, czy poprostu osiągnąć założone sobie cele.
Ukończone Studia Wyższe na kierunku Prawo Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz długoletnia praca zawodowa w Kancelarii Notarialnej w Koninie daje gwarancję dobrego przygotowania a mój zapał gwarancję zaangażowania w Państwa interesy.
Pozwoliłem sobie przedstawiać Państwu swoją osobę a jednocześnie zaprosić do współpracy.

Wszystkie "oferty" wystawiane przez naszą firmę nie stanowią ofert w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a wszelkie istotnie sprawy dotyczące "ofert" należy ustalać z właścicielami nieruchomości czy praw prezentowanych za pośrednictwem naszej firmy.

 

ZASADY WSPÓŁPRACY


1. Wszystkie czynności zmierzające do pozyskania potencjalnego klienta dokonujemy tylko i wyłącznie po podpisaniu umowy o pośredniczenie, od tej zasady nie ma żadnych wyjątków, nie chcesz podpisać umowy - nie współpracujemy !!! Nie rozumiesz postanowień umowy - skontaktuj się a pomogę Ci osobiście zrozumieć jej treść oraz wyjaśnię dlaczego takie a nie inne postanowienia zawiera.

2. Za nasze usługi pobieramy prowizję, z reguły 3% od sprzedających, przy ofercie pozyskania nieruchomości 2 % od poszukujących ofert, wszystkie opłaty liczone są realnie, od rzeczywistej ceny transakcji.

3. Czy podajemy adresy ofert ?? Owszem TAK -  gdy pracujemy w oparciu o umowy na wyłączność, zgodnie z przepisami Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Jeżeli nie rozumiesz na czym polega zasada wyłączności - zapraszam do kontaktu osobistego - na pewno wyjaśnimy na czym to polega.

Przy umowie otwartej niestety NIE możemy podawać adresu oferty, natomiast niezwłocznie w dogodnym dla klientów terminie okażemy nieruchomość.

4. W cenach ofertowych zawarta jest prowizja - zmiana ceny przez umowę sprzedających z potencjalnymi klientami - NIE MA WPŁYWU NA istnienie PROWIZJI- prowizja jest nadal natomiast zmienia się jej wysokość, zgodnie z umową o pośredniczenie.


 

Z wyrazami szacunku
- Marek ZIOMEK