Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

NR LICENCJI ZAWODOWEJ:
8745

LOSOWY
SŁOWNICZEK POJĘĆ

PRAWNYCH


nieruchomość lokalowa - lokal mieszkalny lub użytkowy łącznie z garażem stanowiącym część składową budynku, pod warunkiem, że lokal ten stanowi odrębną własność.

Współpraca
Zadowolenie naszych klientów to najważniejszy cel naszej działalności.

  Osobiście zapewniam, że dołożę najwyższej staranności aby zapewnić Państwu maksymalne zadowolenie z naszej współpracy.
Współpracujemy z najlepszymi i sami od siebie wymagamy coraz więcej. Dajemy gwarancję rzetelności, poufności, osobistego kontaktu i dyspozycyjności - cechy te mają stanowić fundamenty naszej działalności.Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wymaganiom wciąż rozwijającego się rynku nieruchomościami,
otwieramy Biuro Obrotu Nieruchomościami w Koninie, przy ulicy Dworcowej 8/7.
Działalność naszą prowadzimy zgodnie z wymogami prawa, osobiście jestem Licencjonowanym Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami - Licencja Nr 8745, wpisanym do Centralnego Rejestru Pośredników prowadzonego przez Ministra Infrastruktury; obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej to także niezbędne minimum do pewnego zdecydowanego zachowania na rynku.

Swoją wiedzę i energię pragnę zainwestować w Państwa interesy, chcąc pomóc Wam zrealizować marzenia, czy poprostu osiągnąć założone sobie cele.
Ukończone Studia Wyższe na kierunku Prawo Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz długoletnia praca zawodowa w Kancelarii Notarialnej w Koninie daje gwarancję dobrego przygotowania a mój zapał gwarancję zaangażowania w Państwa interesy.
Pozwoliłem sobie przedstawiać Państwu swoją osobę a jednocześnie zaprosić do współpracy.

Wszystkie "oferty" wystawiane przez naszą firmę nie stanowią ofert w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a wszelkie istotnie sprawy dotyczące "ofert" należy ustalać z właścicielami nieruchomości czy praw prezentowanych za pośrednictwem naszej firmy.

 

ZASADY WSPÓŁPRACY


1. Wszystkie czynności zmierzające do pozyskania potencjalnego klienta dokonujemy tylko i wyłącznie po podpisaniu umowy o pośredniczenie, od tej zasady nie ma żadnych wyjątków, nie chcesz podpisać umowy - nie współpracujemy !!! Nie rozumiesz postanowień umowy - skontaktuj się a pomogę Ci osobiście zrozumieć jej treść oraz wyjaśnię dlaczego takie a nie inne postanowienia zawiera.

2. Za nasze usługi pobieramy prowizję, z reguły 3% od sprzedających, przy ofercie pozyskania nieruchomości 2 % od poszukujących ofert, wszystkie opłaty liczone są realnie, od rzeczywistej ceny transakcji.

3. Czy podajemy adresy ofert ?? Owszem TAK -  gdy pracujemy w oparciu o umowy na wyłączność, zgodnie z przepisami Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Jeżeli nie rozumiesz na czym polega zasada wyłączności - zapraszam do kontaktu osobistego - na pewno wyjaśnimy na czym to polega.

Przy umowie otwartej niestety NIE możemy podawać adresu oferty, natomiast niezwłocznie w dogodnym dla klientów terminie okażemy nieruchomość.

4. W cenach ofertowych zawarta jest prowizja - zmiana ceny przez umowę sprzedających z potencjalnymi klientami - NIE MA WPŁYWU NA istnienie PROWIZJI- prowizja jest nadal natomiast zmienia się jej wysokość, zgodnie z umową o pośredniczenie.


 

Z wyrazami szacunku
- Marek ZIOMEK